Guardonats premis esports IB 2023, per categories:
GUARDÓ: POSAM VALORS A L'ESPORT. |
||||
GUARDONAT/DA TÒFOL CASTANYER BERNAT (Trail running). |
||||
CANDIDATS/ES - BERNAT XAMENA- SHELLA BADASERAYE- DANIEL ARROM
|
GUARDÓ: PROMESA MASCULINA. |
||||
GUARDONAT ALEJANDRO PRATS PALAU (Motonàutica). |
||||
CANDIDATS - ALEX GRANERI- NACHO BALTASAR- BABA MILLER |
GUARDÓ: PROMESA FEMENINA. |
||||
GUARDONADA MARIA DELS ÀNGELS MORENO BENNÀSSAR (Piragüisme). |
||||
CANDIDATES - LUCIA CORRALES- NEUS BALLESTER
- DANIELA GARCÍA
|
GUARDÓ: MILLOR ESPORTISTA FEMENINA. |
||||
GUARDONADA CATA COLL LLUCH i MARIONA CALDENTEY OLIVER (Futbol). |
||||
CANDIDATES - MAIA LLÁCER- ALBA TORRENS
- GEMMA TRIAY |
GUARDÓ: MILLOR ESPORTISTA MASCULÍ. |
||||
GUARDONAT JOAN TONI MORENO BENNÀSSAR (Piragüisme). |
||||
CANDIDATS - DANIEL QUESADA
- NICOLAU MIR- DIEGO PONCELET
|
GUARDÓ: MILLOR ESPORTISTA ESPORT ADAPTAT MASCULÍ. |
||||
GUARDONAT NIL RIUDAVETS VICTORY (Triatló). |
||||
CANDIDATS - ADRIAN CASTAÑO
- JOAN MUNAR
- JOAN REINOSO |
GUARDÓ:MILLOR ESPORTISTA ESPORT ADAPTAT FEMENÍ. |
||||
GUARDONADA ISABEL SHIHUAYING DE LA CRUZ (Natació). |
GUARDÓ: MILLOR EQUIP FEMENÍ. |
||||
GUARDONAT XELSKA ILLES BALEARS (Gimnàstica Artística). |
||||
CANDIDATS - GARDEN HOTELS MALLORCA VOLLEY- WEHOSTEL VOLEY CIUTAT CIDE JUVENIL
- BALEARIA TEAM RCNP
|
GUARDÓ: MILLOR EQUIP MASCULÍ. |
||||
GUARDONAT CLUB BÀSQUET MENORCA HESTIA (Bàsquet) |
||||
CANDIDATS - SELECCIÓ BALEAR CICLISME EN PISTA
- CLUB HANDBOL MALLORCA- XELSKA ILLES BALEARS
|
GUARDÓ: MILLOR TÈCNIC ESPORTIU. |
||||
GUARDONAT CARLOS VICENS GÓMEZ (Futbol). |
||||
CANDIDATS - ANTONIO DIEGO ANGLADA- FERNANDO GONZALEZ- PEDRO MIR
|
GUARDÓ: MILLOR TÈCNICA ESPORTIVA. |
||||
GUARDONADA YOLANADA LLOMPART TOMÁS (Gimnàstica Artística). |
||||
CANDIDATES - ELINA RASTAMO- BEATRIZ MENÉNDEZ- IRENE COLOMAR
|
GUARDÓ: PREMI HONORÍFIC. |
||||
GUARDONAT/DA CINTIA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ (Gimnàstica Artística). |
||||
CANDIDATS/ES - 100 anys C.D. MANACOR / S.D. PORTMANY
- GUILLEM TIMONER a títol pòstum
- ANGEL GRACIA |
MENCIONS AL MÈRIT ESPORTIU ILLES BALEARS. |
||||
Bernat Xamena Vidal (Triatló). | ||||
Alex Graneri Larrea (Piragüisme). | ||||
Alba Torrens Salom (Bàsquet). |
||||
Daniel Quesada Barrera (Taekwondo). | ||||
Irene Colomar Costa (Karate). | ||||
100 anys C.D. Manacor / S.D. Portmany (Futbol). |